Hakkımızda

Hakkımızda


Fırat Topluluğu; 1974 yılından bugüne profesyonel olarak ticari hayatına devam etmektedir. 1974 Yılında Mustafa Uslu tarafından Fırat Ticaret adı altında ticari hayatına adım atmıştır. 1981 yılında gerekli ticari yatırımlar ile Tüplü Gaz satışına başlamıştır. Kısa sürede önemli atılımlar yaparak sektörde bölgenin pazar lideri konumuna gelmiştir. 2018 Yılında Fırat Sınai Gazlar A.Ş olarak merkezini Balçık/Gebzeye taşımıştır. Şu anda bölgenin lider tüplü gaz firması olarak bölgesindeki tüm sanayi kuruluşlarının tüplü gaz pazarlamasını ve satışını gerçekleştirmektedir.

MİSYON

Üretime kesintisiz hizmet misyonunu gerçekleştirmek için sürekli çalışmlarımıza devam ederiz.

Müşterilerimize kaliteli, teknolojik ve çözüm odaklı hizmetlerimizle çalışmalara yardımcı olarak dünyada ki gelişmelere katkıda bulunuruz.

VİZYON 

Küresel pazarda ki paydaşları için yarattığı değerler ile sürdürelebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ve tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir endüstriyel gaz firması olmak.

 

 

 

 

 

 

  

 

Hakkımızda
Uzman Kadro

Uzman Kadro

45 Yıllık Tecrübemizle Profesyonel Çalışanlar ve Teknolojik Alt Yapımız ile Sizlere En Doğru ve En Hızlı Hizmeti Vermekteyiz.

7/24 Destek

7/24 Destek

Teknik servis ekibimiz ile sorunlarınıza tam destek sağlamaktayız.

Hızlı Teslimat

Hızlı Teslimat

Verilen siparişleri gün içerisinde teslim etmekteyiz. 13.00' den sonra ki siparişleri ise bir sonra ki gün teslim etmekteyiz.

Malzeme Stoğu

Malzeme Stoğu

Geniş Malzeme Hacmimiz ile Depolamamızı Planlayıp Müşterilerimizin İşlerinin Aksamasını Önlemekteyiz..

Bizimle İletişime Geçerek Ürünlerimiz Hakkında Bilgi Alabilirsiniz.

İletişim